HARPAGON Software s.r.o.

Přeskočit navigační odkazy » Helios Orange » Základní informace

Helios Orange

Nasazením informačního systému zajistíme, že vaše informace budou dostupné těm správným lidem ve správné podobě, na správném místě a ve správný čas.

Základní informace

Helios Orange (dříve označovaný jako LCS Helios IQ) je unikátní řešení moderního inteligentního informačního systému určeného středně velkým a menším firmám.

Díky modulární struktuře a progresivní technologii Microsoftu je tento systém snadno implementovatelný v podnicích zabývajících se jak obchodem či službami, tak i výrobou. Díky nadstandardní otevřenosti systému je možné nejen integrovat všechny běžné kancelářské aplikace, ale propojit také všechny dosud využívané nezávislé systémy. Lze tak zautomatizovat toky dat a využívat informačních vazeb, které byly dosud nemyslitelné, nebo jen velmi těžko a pracně realizovatelné. Helios Orange se tímto stává mimořádně užitečným nástrojem pro efektivní řízení podniku.

Pomůže vám sledovat a zpracovávat data ve všech oblastech a zachytit veškeré procesy ve Vaší společnosti – ekonomická a obchodní data (účetnictví, banka, majetek, čárové kódy), logistická data (sklady a skladové hospodářství, doprava), mzdy a personalistiku, celní problematiku a Intrastat, výrobní data (příprava a řízení výroby), manažerský pohled na data (finanční analýza, účetní výkazy, cash flow, plánování, projekty), styk se zákazníky (fakturace, CRM), workflow atd.

Z jednou pořízených dat získáte pomocí jednoduchých uživatelských nástrojů jakékoliv výstupy v nejrůznějších formách, můžete s nimi pracovat i v dalších aplikacích a tak je mnohonásobně zhodnotit

Na trhu ekonomických informačních systémů se úspěšně pohybuje již 16 let a za dobu svého působení jej používá více jak 4.500  uživatelů.

Pro koho je určen?

Je vhodný jak pro obchodní firmy (velko i maloobchody), tak pro výrobní firmy (sériová, kusová, smíšená výroba, atypy, kooperace, zemědělství, chov zvířat, atp.) i firmy poskytující služby.

Tento software ocení každý, kdo si potrpí na profesionální vzhled dokumentů, podrobný přehled o vlastním hospodaření, jednoduchou práci s daty a vysokou přizpůsobivost změnám v čase

Jaké výhody vám Helios Orange nabízí?

 • Komplexnost systému – schopnost pokrýt veškeré firemní procesy ve společnosti
 • Vysoká míra škálovatelnosti – stavebnicový princip systému – zákazník si koupí pouze to co doopravdy potřebuje
 • Pružnost a otevřenost systému – maximální přizpůsobení zvyklostem a požadavkům uživatelů
 • Jednoduché a srozumitelné ovládání založené na zvyklostech prostředí Microsoft Windows
 • Možnost vytváření a ukládání vlastních pohledů (sestav) na data
 • Velmi podrobné nastavování uživatelských práv jak na moduly jako celky, tak na jednotlivé přehledy, sestavy, formuláře a dokonce i na operace se záznamy a daty (zakládání, editace, mazání, apod.) 
 • Rozsáhlá partnerská síť a dlouhodobá historie systému jako záruka servisu, nepřetržitého udržování systému, rychlosti a pružnosti reakce na požadavky zákazníka
 • Jazykové mutace systému – anglická, německá, polská a slovenská verze
 • Garance souladu s platnou legislativou ČR i se zásadami EU, plná lokalizace pro Slovensko 
 • Práce s daty v reálném čase – ON LINE, možnost i dávkového zpracování dat a OFF LINE režim
 • Podpora komunikace vzdálených pracovišť

Asseco Solutions, a.s.

mapa stránek

Copyright © 2006 - 2014 HARPAGON Software s.r.o.
Průmyslová 190, 537 01 Chrudim IV | tel.: +420 469 688 130 | fax: +420 469 688 131 | e-mail: info@harpagon.cz